Firmanavn Deltagernavn Stillingsbetegnelse Mail Telefon Branche
Advokaterne Sankt Knuds Torv Hanne Fabricius Haunstrup Advokat hfh@askt.dk 86130600 Advokat
Danbolig Galten Stine Brøner Indehaver stine.broener@danbolig.dk 22917999 Ejendomsmægler
Danbolig Galten Charlotte Boye Bugge Ejendomsmægler charlotte.bugge@danbolig.dk 40188503 Ejendomsmægler
Dansk Miljørådgivning A/S Claus Larsen Kvalitetschef cl@dmr.dk 20950655 Miljørådgivning
Erhvervsakademi DANIA Lone Østergaard Madsen Business Relations Manager loma@eadania.dk 20372093 Erhvervsakademi
JKS Lone Størup Kloster Afdelingschef lsk@jks.dk 61630798 Rekruttering
Jobcenter Erhverv, Silkeborg Anette Klausen Erhvervskonsulent ahk@silkeborg.dk 29189641 Jobcenteret
Kragh-It ApS Thomas Kragh Ejer thomas@kragh-it.dk 70276117 IT
Murerfirmaet Fabricius Haunstrup Jørgen Fabricius Haunstrup Indehaver murerfh@gmail.com 40115390 Murerfirma
Nodo Arkitekter Arne Nielsen Partner an@nodo.dk 53737803 Arkitekt
Organisationskonsulenterne Mads Krarup Organisationskonsulent mads@org-kons.dk 2043 4490
Redoffice Torben Andersen Indretningskonsulent ta@absjkontor.dk 54556444 Kontorforsyninger
Ry El-forretning Casper Pilgaard Indehaver casper@ryelforretning.dk 21844472 El
Ry VVS Jens O. Mogensen Indehaver salg@voelvvs.dk 86891085 VVS
RevisionRy og Hammel Niels Jørn Jeppesen Registreret revisor og partner nj@revisionry.dk 86892244 Revision
Silkeborg Ry Golfklub Anette Nørup Manager anette@srgolf.dk 51251460 Golf
360eyeworks Gorm Branderup Sikringskonsulent gorm@360eyeworks.com 81655620 Alarm og sikring
360eyeworks Christoffer Ransby Sikringskonsulent Christioffer@360eyeworks.com 20125244 Alarm og sikring
Bjerringbro-Silkeborg Elitehåndbold A/S Jesper Schou Direktør js@bjerringbro-silkeborg.dk 20125244 Håndboldklub