Firmanavn Deltagernavn Stillingsbetegnelse Mail Telefon Branche
AURA energi Kenneth Thor Fenger Larsen Salgskonsulent kfl@aura.dk 61637679 El
Unico Leasing A/S Kristian Møller Sælger kristian@unicoleasing.dk 60982281 Bil leasing
Mogens Daarbak Andreas Würtz Konsulent awk@daarbak.dk 25507031 Kontorartikler
Nagel Film Rasmus Nagel Indehaver rasmus@nagelfilm.dk 31203023 Filmproduktion
Alm. Brand Philip Halkjær Erhvervssaurandør phhj@almbrand.dk 30669454 Forsikring
Kendskab Charlotte Rønberg Head of sale Charlotte@kendskab.dk 20990308 Digital Markedsføring/Reklamebureau
Realmæglerne Silkeborg ApS Connie Halberg Indehaver ch@mailreal.dk 53868600 Boligmægler
Realmæglerne Silkeborg ApS Lene Bang Indehaver lb@mailreal.dk 53868600 Boligmægler
Revisionshuset Tal & Tanker Martin Husted Partner mh@talogtanker.dk 87243104 Revision
Erhvervsakademi DANIA Lone Østergaard Madsen Erhvervskonsulent loma@eadania.dk 20372093 Erhvervsadademi
Erhvervsakademi DANIA Flemming Glud Hansen Erhvervskonsulent fgh@eadania.dk 61953535 Erhvervsakademi
Kreum Køkken Thomas Nørgaard Indretningskonsulent thn@kreum.dk 29686213 Køkken
Tryllekunstner Simon Olesen Simon Olesen Tryllekunstner simon@oplevmagi.dk 22266679 Tryllekunstner
HansenCarlsen Dorthe Hansen Carlsen Indehaver dorthe@hansencarlsen.dk 29433541 Virksomheds sparring og træning
Kompetence360 Peter Horup Chefkonsulent pe@komsilkeborg.dk 61699049 Uddannelse/kurser
Jobcenter Silkeborg Kim Gaardsdal Erhvervskonsulent kg@silkeborg.dk 24967283 Jobcenter
Jobcenteret Jørn Schack Ludvigsen Erhvervskonsulent jsl@silkeborg.dk 23243913 Jobcenter
UN Mobilkraner Irene Ryssel Operationel direktør irene.ryssel@live.dk 22654920 Mobilkraner
Let Service Antra Viksna Indehaver letservice@fibermail.dk 51223825 Rengøring
Constructa Tim Lykke Jensen Adm. Direktør tlj@constructa.dk 31668803 Akitekt og Ingeniør rådgivning
Sparekassen Kronjylland Martin Okkels Erhvervskundechef mbo@sparkron.dk 87228015 Bank
Bilernes Hus Thomas Stougaard Erhvervschef tst@bilerneshus.dk 72100482 Bilhus
Bente Refslund – Organisation og Udvikling Bente Refslund Indehaver bente@benterefslund.dk 20426521 Organisation og Udvikling
JKS Charlotte Kofoed Salgskonsulent cko@jks.dk 61630797 Rekruttering
El-Gården Dan H. Korsbakke Indehaver dan@egs.dk 28877921 El-installation
Nybolig Erhverv Pernille Lausten Gram Erhvervsrådgiver pla@nybolig.dk 61140484 Ejendomsmægler
Radisson Blu Hotel Silkeborg Gitte Morratz Conference and Event Manager gitte.morratz@radissonblu.com 30329931 Hotel
Nye Visioner Pia Valsted Partner og cheftræner pva@nyevisioner.dk 20297472 Personlig planlægning og effektivitet
Miro Vin Mark R. Frederiksen Erhvervsælger mf@mirovin.dk 53705710 Engros af vin
LE34 Brian Lund Afdelingsleder brl@le34.dk 81406075 Landinspektør
Bjerringbro-Silkeborg Elitehåndbold A/S Mathias Gravesen Kommerciel ansvarlig mmg@bjerringbro-silkeborg.dk 61709334 Håndboldklub