Firmanavn Deltagernavn Stillingsbetegnelse Mail Telefon Branche
Alm. Brand Philip Halkjær Erhvervssaurandør phhj@almbrand.dk 30669454 Forsikring
ABC Teltudlejning Søren Mølgård Indehaver soren@abctelte.dk 86686310 Teltudlejning
Bente Refslund – Organisation og Udvikling Bente Refslund Indehaver bente@benterefslund.dk 20426521 Organisation og Udvikling
Bistro Immervad Daniel Immerkær Adm. Direktør daniel@bistroimmervad.dk 25762505 Catering
Constructa Torben Bloch Adm. Direktør tlj@constructa.dk 31668803 Akitekt og Ingeniør rådgivning
Erhvervsakademi DANIA Lone Østergaard Madsen Erhvervskonsulent loma@eadania.dk 20372093 Erhvervsadademi
Jobcenter Silkeborg Kim Gaardsdal Erhvervskonsulent kg@silkeborg.dk 24967283 Jobcenter
Jobcenteret Jørn Schack Ludvigsen Erhvervskonsulent jsl@silkeborg.dk 23243913 Jobcenter
LE34 Karsten Dahl Afdelingsleder kfd@le34.dk 77332102 Landinspektør
MJT Container Hans Sørensen Konsulent hans@mjtcontainer.dk 93635757 Containerudlejning
Nordicals Pernille Lausten Gram Erhvervsrådgiver pla@nordicals.dk 61140484 Ejendomsmægler
Radisson Blu Hotel Silkeborg Gitte Morratz Conference and Event Manager gitte.morratz@radissonblu.com 30329931 Hotel
Nye Visioner Pia Valsted Partner og cheftræner pva@nyevisioner.dk 20297472 Personlig planlægning og effektivitet
Realmæglerne Silkeborg ApS Connie Halberg Indehaver ch@mailreal.dk 53868600 Boligmægler
Realmæglerne Silkeborg ApS Lene Bang Indehaver lb@mailreal.dk 53868600 Boligmægler
Silkeborg IF Mette Dannemand Key Account Manager md@silkeborgif.com 28101463 Fodboldklub
Sparekassen Kronjylland Martin Okkels Erhvervskundechef mbo@sparkron.dk 87228015 Bank
Tryllekunstner Simon Olesen Simon Olesen Tryllekunstner simon@oplevmagi.dk 22266679 Tryllekunstner
Unico Leasing A/S Kristian Møller Sælger kristian@unicoleasing.dk 60982281 Bil leasing
UN Mobilkraner Irene Ryssel Operationel direktør irene.ryssel@live.dk 22654920 Mobilkraner
Bjerringbro-Silkeborg Elitehåndbold Mathias Gravesen Kommerciel ansvarlig mmg@bjerringbro-silkeborg.dk 61709334 Håndbold